تبلیغات
دوستداران رزیدنت اویل - Fighting for Love
دوستداران رزیدنت اویل
برای مشاهده بهتر وب از مرورگر گوگل استفاده نمایید!!!
Fighting for Love

دوستان امروز میخواهم یکی از بهترین مرحله های رزیدنت اویل 6 رو براتون معرفی و بررسی کنم!
چپتر پنجم کمپین لیان مرحله ای هست که برای دوستداران لیان و ایدا یکی از بهترین قسمت های کل این بازی را در بر داشت.مرحله ای که باعث شد عشق عمیق بین لیان و ایدا را دوباره حس کنیم. برای همین من به بررسی قسمتی از چپتر میپردازم.
دوستانی که میخوان بازی براشون اسپویل نشه ادامه مطلب رو نخونن...

منبع:leonsk.mihanblog.com
چپتر پنجم کمپین لیان مرحله ای هست که برای دوستداران لیان و ایدا یکی از بهترین قسمت های کل این بازی را در بر داشت.مرحله ای که باعث شد عشق عمیق بین لیان و ایدا را دوباره حس کنیم. برای همین من به بررسی قسمتی از چپتر میپردازم
بعد از دومین مبارزه با سیمنز و شکست دادن او به کمک ایدا.ایدا که سوار هلی کوپتر بود از لیان میخواهد که به سقف برج برود.برای همین لیان و هلنا به سمت آسانسور رفته تا به سقف برج برسند.
هلینا که متوجه رابطه عمیق بین ایدا و لیان شده بود در راه از لیان می پرسد:((اون بیش تر از یه دوست برای تو هست مگه نه؟ تو یه احساسی بهش داری.)) لیان هم که جوابش معلوم بود فقط نگاهی عاقلانه به هلینا میکنه.بعد از کمی نگاه کردن ناگهان آسانسور منفجر میشه و لیان و هلینا مجبور میشن خودش رو به بیرون و سمت آسانسور رو به رویی پرتاب کنن.ولی آسانسور رو به رویی نیز زیاد دوام نمی آورد و آن ها مجبور میشوند از طناب آسانسور استفاده کرده و بالا بروند و در این راه نیز مشکلات فراوانی نظیر خورده شیشه ها نیز آن ها را اذیت میکند.در این بین نیز موسیقی بسیار هیجان انگیز و زیبایی نواخته میشود.
 آن ها کمی بالا میروند تا اینکه سیمنز را در حال مبارزه با ایدا می بینند.


تا اینکه بالاخره لیان و هلینا خود را به جایی امن می رسانند و از آنجا ایدا را که درست رو به روی آن ها در حال مبارزه با سیمنز بود را کاور میکنند.تا اینکه مکانی که آنجا بودند نیز خراب شده و آن ها مجبور می شوند دوباره از سیم آسانسور برای بالا رفتن کمک بگیرند.در این بین هلنا باز دچار دردسر میشود و لیان کمکش میکند که نیفتد.بعد از آن سیمنز وارد صحنه میشود و میخواهد مانع بالا رفتن لیان و هلنا شود، در اینجا هلنا میگوید :((ایدا اگر صدام رو میشونی،بهش شلیک کن! حالا!)) که مثل اینکه ایدا صدایش را میشنود و به سیمنز شلیک میکند و سرعتش را کند میکند.
بعد از آن ناگهان سیمنز تغییر مسیر میدهد و با یک حمله به سوی ایدا او را بیهوش میکند.لیان فریاد میزند :((ایدااا)) و به سختی تمام خودش را به ایدا میرساند و او را بقل میکند.
موسیقی عاشقانه بسیار زیبایی پخش میشود. لیان به ایدا که بیهوش شده بود میگوید :((ایدا....صدای منو میشنوی؟ نزار اینجوری تموم بشه))بعد از آن سیمنز به حالت انسان در می آید و میگوید :((ازش دور شو لیان...تو نصف مردی که اون نیاز داره هم نیستی)) و بعد از آن سیمنز به ایدای بیهوش میگوید :((بیا پیشم عشق من...ما در کنار هم خواهیم بود....برای همیشه)) لیان خیلی سریع جواب میدهد :((not if i can help it)) که منظورش این است که من بهتر از تو می تونم عاشقش باشم.(راست گفته دیگه )
بعد از آن لیان به ایدا که بقلش بیهوش بود میگوید :((زود باش بیدار شو....اگر تو واقعا ایدا هستی من میدونم که از پسش بر میای...ما هر دومون میتونیم))
سیمنز که از شنیدن این حرف ها عصبانی میشود دوباره به حالت هیولا در میاید و به سمت آن ها تیر اندازی میکند،در این هنگام لیان ایدا را محکم تر در بقل میگیرد و خودش را سپر او میکند تا مبادا ایدا زخمی شود.(نهایت کاری که یک عاشق میتواند برای عشقش بکند  )بعد از آن ایدا در بقل لیان به هوش میاید...موسیقی عاشقانه اوج میگیرد. دو عاشق در چشمان هم نگاه میکنند (واقعا من نزدیک بود اشکم سر این صحنه در بیاید)ایدا با حالت شوخی به لیان میگوید :((فقط داشتم به چشمام استراحت میدادم)) لیان هم با لحن بسیار عاشقانه ای جواب میدهد :((نباید سرکار بخوابی))
بعد از آن هر دوی آن ها به مبارزه با سیمنز ادامه میدهند. و موسیقی جذاب و حماسی بسیار زیبایی نواخته میشود.طریقه مشت زدن لیان به سیمنز...آن دو مبارزه را با سختی تمام ادامه میدهند تا اینکه سیمنز با یک ضربه محکم به لیان سعی میکند او را به پایین پرت کند اما لیان لبه های ساختمان را میگیرد تا نیفتد، اما سیمنز بالای سر او میاید و پاهایش را بر روی دستان او میگذارد.سیمنز به لیان میگوید :((آیا میخواهی زنده بمانی؟ پس التماس کن...برای زندگی ات التماس کن)) و لیان جواب میدهم :((ترجیح میدهم بمیرم))
تا اینکه ایدا سر میرسد و میگوید :((نمیتونی همیشه هرچی که میخوای رو به دست بیاری سیمنز)) و یک تکه آهن از جیبش بیرون میکشد و به سوی سیمنز حمله ور میشود.ایدا میله را بر پهلوی سیمنز فرو میکند و او را به همراه خود به پایین پرت میکند ، ولی خودش با کمک کلت مخصوص خود دوباره بالا میاید.
لیان به سمت آن ها میرود و سیمنز را می بیند که در آتش میسوزد وقتی سرش را برمیگرداند ایدا را در ساختمان رو به رویی می بیند که به او نگاه میکند.

لیان زیر لب زمزمه میکند :((تو چی هستی؟ چرا کمکمون میکنی)) البته این حرفش بخاطر این بود که با دیدن کلون ایدا کمی گیج شده بود.
بعد از آن ایدا برای لیان SMS میفرستد که ((کاش میتونستم بیش تر بمونم...ولی باید فرار کنم....من یه قطعه هدیه برات روی سقف گذاشتم...بعدا می بینمت لیان.)) البته حالا این مسئله پیش می آید که ایدا اصلا شماره لیان را از کجا آورده؟ که این خودش نشان میدهد این دو قبلا نیز باهم رابطه داشته اند!!بعد از خوندن SMS لیان و ایدا دوباره در چشمان هم نگاه میکنند و موزیک عاشقانه دوباره اوج میگیرد.بعد از کمی نگاه کردن ایدا دستش را به نشانه خداحافظی تکان میدهد و میرود و لیان نیز مانند همیشه داد میزند ایدااااا
اینجا نقش هویج ما یعنی هلنا به حرف می آید و با حالت طعنه باری به لیان میگوید :(( منتظر چی هستی؟ برو دنبالش دیگه))لیان نیز جواب می دهد :(( نه...ما باهم هستیم)) هلنا نیز از شادی ذوق مرگ میشود و هردوی آن ها به سمت سقف میروند.

دوستان این قسمت واقعا بار عاشقانه و احساسی بسیار زیادی داشت تا جایی که مرا تا مرز غش کردن برد.واقعا اگر از عاشقان لیان و ایدا باشید از هزار بار دیدن این قسمت از مرحله خسته نخواهید شد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 8 آذر 1391 :: نویسنده : None None
شنبه 22 اردیبهشت 1397 ساعت 02 و 23 دقیقه و 12 ثانیه
круглосуточный займ на карту онлайн
sos кредит
кредит онлайн на карту с 18
лет украина
кредит на карту моментально
срочно займ на карту без
отказа
взять кредит онлайн на карту без процентов
онлайн кредит на карту срочно
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 21 و 44 دقیقه و 42 ثانیه
ضرب و شتم شگفت انگیز! من آرزو می کنم تا زمانی که خودت را تغییر می دهید، شاگردی کنی
وب سایت، چگونه می توانم برای وب سایت وبلاگ باشم؟
حساب من یک معامله قابل قبول را به من داد. من کمی کوچک شده بودم از
این پخش شما مفهوم روشن روشن را ارائه می دهد
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 17 و 39 دقیقه و 21 ثانیه
هی، بلاگ بسیار جالب!
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 04 و 51 دقیقه و 24 ثانیه
چطوری این مقاله نمی تواند بهتر نوشته شود!
از طریق این پست من به همسایه قبلی من یادآوری می کنم!
او به طور مداوم در مورد این مسائل را ادامه داد. من هستم
رفتن به ارسال این پست به او کاملا مشخص است که خواندنش خوب است.

من از شما برای به اشتراک گذاری قدردانی میکنم
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 02 و 34 دقیقه و 09 ثانیه
ممنون خیلی خوب بود
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 22 و 40 دقیقه و 26 ثانیه
This post will assist the internet people for creating
new blog or even a blog from start to end.
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 22 و 11 دقیقه و 14 ثانیه
I couldn't resist commenting. Well written!
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 22 و 09 دقیقه و 58 ثانیه
I get pleasure from, lead to I discovered just what I was having a look
for. You have ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have
a nice day. Bye
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 22 و 05 دقیقه و 19 ثانیه
After looking over a handful of the articles on your site,
I honestly appreciate your technique of writing a blog.
I saved as a favorite it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please check out my website as well and tell
me what you think.
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 22 و 02 دقیقه و 03 ثانیه
Can I just say what a comfort to find somebody that really knows what they're discussing over the
internet. You actually know how to bring an issue to
light and make it important. More and more people need to
read this and understand this side of your story.
I was surprised that you're not more popular given that
you most certainly possess the gift.
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 21 و 50 دقیقه و 57 ثانیه
This design is wicked! You certainly know how to keep
a reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Fantastic job.
I really enjoyed what you had to say, and
more than that, how you presented it. Too cool!
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 21 و 28 دقیقه و 24 ثانیه
You could definitely see your skills in the work you write.
The arena hopes for even more passionate writers such as you who aren't afraid to mention how they believe.
All the time follow your heart.
چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت 20 و 55 دقیقه و 58 ثانیه
ممنون از مطلب خوبتون
دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت 11 و 54 دقیقه و 32 ثانیه
کلر خیلی خوشگلترو بهتر از ایداست داخل رولیشن2 هم قیافش زشت نبود نسبت به قیافه های قبلیش یه کم بد شد ولی هنوزم جذابه
جمعه 14 مهر 1396 ساعت 13 و 49 دقیقه و 12 ثانیه
من خیلی لیان رو دوستدارم واقعا دوست داشتنیه و خوش تیپه ایدا هم زنه زیباییه ولی اینکه جزوه زیباترین زنه رایانه باشه اغراقه چون ی قیافه ی معمولی داره ن بوره ن چشماش روشنه ایدا خوش تیپه اگ بخایم در مورد زیبایی حرف بزنیم باید شری یا ربکا رو مثال بزنیم چون واقعا هر دوشون خوشگلن یا ب عبارتی فیسشون عروسکیه اشتباه بزرگ کپ کام تو طراحی کلر تو رولیشن بود وگرنه کلر هم دسته کمی از ایدا نداشت ولی اینکه لیان بین اینهمه دختر عاشق ایدا شده ی دلیل مهم داره لیان ی مرد امریکایی و ایدا هم ی زنه چینی هس کشور امریکا از گذشته علاقه مند ب برقرار کردن روابط با کشور چین بوده البته این قضیه برای چینی ها هم مهم بوده ولی امریکایی ها تمایل بیشتری برای برقراری روابط با چین دارند و چین اهمیت چندانی ب این قضیه نمیده سازنده ی این بازی دقیقا میخاس این موضوع رو تو بازی نشون بده هر بار لیان عشقش ب ایدا بیشتر و عمیقتر میشه ولی ایدا با اینکه ب لیان علاقه داره ولی هر دفعه عشقه لیان رو نادیده میگیره و اهمیت چندانی ب این عشق نمیده و سعی میکنه همیشه از لیان فاصله بگیره و اینم بگم در مورد استیو ک برگشتنش ب بازی بیهوده هس و بنظرم اصلا جالب نیس چون پایان کد ورونیکا با مرگ استیو واقعا تاثیر گذار شده بود یا نباید استیو اونجا میمرد یا الان ک مرده دگ برگشتنش هیچ فایده ای نداره
جمعه 14 مهر 1396 ساعت 12 و 35 دقیقه و 59 ثانیه
لیان بهترینه من خیلی دوسش دارم ولی کلر هم خیلی خوب و دوست داشتنیه اشتباه بزرگ کپ کام اینکه تو رولیشن قبافه ی کلر رو بد طراحی کردن وگرنه کلر تو زیبایی کمتر از ایدا نبود چشای روشن و موهای قهوه ای بنظرم کلر هم باید جزوه زنای زیبای رایانه ایی بود اینکه لیان عاشق ایدا شده با دلیل هستش لیان امریکایی هس و ایدا ی زن چینی کشور امریکا همیشه علاقه مند ب برقرار کردن ارتباط با کشور چین بوده ولی این کشور چین اهمیت چندانی ب این قضیه نمیده واسه همینه ک همیشه ایدا عشقه لیان رو نادیده میگیره و بهش توجهی نمیکنه
جمعه 14 مهر 1396 ساعت 12 و 35 دقیقه و 30 ثانیه
لیان بهترینه من خیلی دوسش دارم ولی کلر هم خیلی خوب و دوست داشتنیه اشتباه بزرگ کپ کام اینکه تو رولیشن قبافه ی کلر رو بد طراحی کردن وگرنه کلر تو زیبایی کمتر از ایدا نبود چشای روشن و موهای قهوه ای بنظرم کلر هم باید جزوه زنای زیبای رایانه ایی بود اینکه لیان عاشق ایدا شده با دلیل هستش لیان امریکایی هس و ایدا ی زن چینی کشور امریکا همیشه علاقه مند ب برقرار کردن ارتباط با کشور چین بوده ولی این کشور چین اهمیت چندانی ب این قضیه نمیده واسه همینه ک همیشه ایدا عشقه لیان رو نادیده میگیره و بهش توجهی نمیکنه
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 00 و 32 دقیقه و 29 ثانیه
you're really a good webmaster. The site
loading pace is incredible. It seems that you are doing any unique trick.

In addition, The contents are masterwork. you've done a wonderful task in this topic!
چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 18 و 17 دقیقه و 25 ثانیه
I'm gone to inform my little brother, that he should also go to see this weblog on regular basis to take
updated from hottest information.
سه شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 12 و 59 دقیقه و 44 ثانیه
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your blog when you could
be giving us something informative to read?
دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 02 و 51 دقیقه و 00 ثانیه
What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge regarding unexpected feelings.
یکشنبه 5 شهریور 1396 ساعت 08 و 05 دقیقه و 30 ثانیه
Quality content is the main to interest the people to visit the web page,
that's what this web site is providing.
دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت 05 و 39 دقیقه و 34 ثانیه
Fabulous, what a web site it is! This weblog
presents useful facts to us, keep it up.
دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 16 و 48 دقیقه و 00 ثانیه
Hi there, just wanted to tell you, I liked this post.
It was practical. Keep on posting!
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 57 دقیقه و 02 ثانیه
.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 56 دقیقه و 40 ثانیه
.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 56 دقیقه و 36 ثانیه
.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 56 دقیقه و 30 ثانیه
.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 56 دقیقه و 25 ثانیه
.
دوشنبه 15 خرداد 1396 ساعت 13 و 56 دقیقه و 21 ثانیه
.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


سلام به تمام دوستداران سری بازی های رزیدنت اویل.من این وب را تقدیم به شما میکنم.

نظر یادتون نره !!

مدیر وبلاگ : None None
نظرسنجی
محبوب ترین شخصیت رزیدنت اویل کیست؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی